آموزش آرایش و پیرایش مردانه درجه دو

آموزشگاه سپهر

اولین آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه در ایران و استان البرز

 

حرفه پیرایشگر مردانه درجه 2، پایه اصلی آموزش حرفه آرایش و پیرایش مردانه میباشد و هنرآموزان عزیز برای ورود به رشته مراقبت زیبایی آقایان ابتدا باید دوره پیرایش مردانه درجه 2 را گذرانده و در صورت قبولی در آن، میتوانند دوره پیرایش مردانه درجه 1 را انتخاب و ثبت نام نمایند.آیتم هایی که در کلاس پیرایش مردانه درجه 2 تدریس میشود به ترتیب اولویت عبارت‌اند از:


آشنایی با سازمان آموزش فنی وحرفه ای و آموزشگاه سپهر

آشنایی با ابزار و لوازم کار در پیرایش مردانه

آموزش اخلاق حرفه ایی درکار پیرایش مردانه

آموزش آرایش کلاسیک

شناخت پوست و مو

 
 
 
 
 
 

شناخت بیماری های پوست و مو

اصلاح سر و صورت و شناخت مرفولوژی سر و صورت

نحوه استفاده از تیغ و کار باماشین های اصلاح

نحوه استفاده از سشوار و کاربرد آن در فرم دهی مو ی سر

آشنایی باآزمون های کتبی وعملی وبررسی نمونه سوالات آزمون و...

 
 
 
آموزشگاه سپهر با 30 سال سابقه خود توانسته است بیش از 12 هزار هنرجو در رشته آرایش و پیرایش مردانه را روانه بازار کار کند.
 
 
با ما در رشته آرایش و پیرایش درجه دو حرفه ای باشید

کار حرفه ای را در کنار حرفه‌ای ها باید آموزش دید


باگذراندن دوره دوماهه آرایش و پیرایش مردانه درجه دو ، هنرجو میتواند مهارت لازم جهت یک اصلاح کلاسیک مردانه را بدست آورد و توانایی براشینگ و فرم دهی یک آرایش کلاسیک را نیز یاد بگیرد. آموزش به تجربه نیاز دارد و ما تجارب زیادی دراین زمینه آموزشی داریم. البته لازم به ذکر است که موفقیت کارآموز علاوه بر داشتن یک مربی خوب و کارآمد ومتد آموزشی عالی به تلاش خود کارآموز نیز بستگی دارد.

آرایش کلاسیک به آرایشی گفته میشود که اکثریت مردم یک جامعه با توجه به فرهنگ و روحیات و ساختار سیاسی و اجتماعی و پیشینه خود از آن الهام میگیرند و براساس آن آرایش میکنند. و این پایه و اساس آرایش فانتزی و مدرن است یعنی تا شخصی توانایی آرایش کلاسیک را نداشته باشد قطعا توانایی انجام کارهای فانتزی و جدید در مدل های روز را نخواهد داشت.

 
 

با ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه‌ای


درپایان کار آموزش درجه دو کارآموز به واحد آزمون معرفی میشود و با اخذ کارت ورود به جلسه درآزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شرکت میکند . در صورت قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور میگردد.

گواهینامه پیرایش درجه دو به دلیل عضویت ایران درسازمان بین المللی کار (ilo)ارزش جهانی دارد و در صورت مهاجرت به سایر کشورها و ترجمه آن میتواند دربسیاری از کشورها مقدمات کارشمارا آسان تر نماید. علاوه برآن درداخل کشور دارای اعتبار و ارزش خاص جهت اشتغال واخذ جواز کسب و استفاده از تسهیلات بانکی میباشد. معرفی به بازار کار درصورت واجد شرایط بودن کارآموز ازوظایف اخلاقی مامیباشد که ما درقبال شما متعهد هستیم به صورت پشتیبانی همه جانبه در کنار شما خواهیم ماند چرا که موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.