آموزش چهره پردازی (گریم سینمایی)

آموزشگاه سپهر

اولین آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه در ایران و استان البرز

 

گریمور یا چهره‌پرداز کسی است که می تواند با نگاه کردن به یک فرد و استفاده از تکنیک های آرایشی و وسائل جانبی مانند انواع کلاه گیس ها، چهره متفاوت دیگری از او بسازد.دراین دوره آیتم های زیر براساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای و متد دانشگاه هنر آموزش داده میشود:


آموزش و مرورگریم داماد و متعادل سازی چهره

شناخت چهره براساس اشکال هندسی و ایجاد زاویه های چهره با ایجاد سایه در چهره

شناخت و کار با مواد جهت ایجاد شخصیت پردازی درافراد

شناخت و کار جهت ایجاد شخصیت یک فرد معتاد

شناخت و کار جهت ایجاد چهره یک شخصیت پیر و از کار افتاده

 
 
 
 
 
 

شناخت و کار جهت ایجاد چهره یک شخصیت زخم خورده با ابزار تیز و گلوله

شناخت و کار جهت ایجاد چهره یک شخصیت آفریقایی و سیاه و......

شناخت و کار جهت ایحاد چهره یک شخصیت کودن و عقب مانده ذهنی

شناخت و کار جهت ایجاد چهره یک شخصیت سوخته با آتش و.....

 
 
 
آموزشگاه سپهر با 30 سال سابقه خود توانسته است بیش از 12 هزار هنرجو در رشته آرایش و پیرایش مردانه را روانه بازار کار کند.
 
 
 
با ما در رشته آموزش چهره‌پردازی (گریم سینمایی)حرفه ای باشید

کار حرفه ای را در کنار حرفه‌ای ها باید آموزش دید


دراین دوره آموزشی کارآموز باتوجه به آنچه که در گریم متعادل سازی آموزشی دیده است درجهت امور نمایشی و سینما و تلویزیون و تفاوت گریم تئاتر با آن ها را آموزش میبیند. دراین دوره کارآموز با مقوله شخصیت پردازی آشنا میشود و بطوریکه از چهره یک هنرمند باید یک شخصیت دیگر ارائه دهد و باتوجه به موارد گریم موردنیاز درنامتعادل سازی از قبیل چسب ها،سیلیکون و رنگهای مختلف و نوع کاربرد آنها گام های اولیه رادرجهت تغییر شخصیت برمیدارد.

قالب گیری چهره با گچ و کارروی شخصیت های مختلف،سرمازدگی،آفتاب سوختگی و مقوله های سوختگی پوست و چهره های افراد درقالب شخصیت افراد معتادو افراد پیرو غیره نیز جز امور آموزشی ما می باشد. البته خلاقیت فرد و هم چنین پیگیری مداوم و سخت کوشی کارآموزان میتواند در روندکارها سرعت بیشتری ببخشد. شجاعت در خلاقیت نیز از فاکتورهای اساسی مورد نیاز است.

 
 

با ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه‌ای


درپایان کار آموزش نامتعادل‌سازی چهره (گریم سینمایی ) کارآموز به واحد آزمون معرفی میشود و با اخذ کارت ورود به جلسه درآزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شرکت میکند . در صورت قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور میگردد.

گواهینامه چهره‌پردازی گریم سینمایی به دلیل عضویت ایران درسازمان بین المللی کار (ilo)ارزش جهانی دارد و در صورت مهاجرت به سایر کشورها و ترجمه آن میتواند دربسیاری از کشورها مقدمات کارشمارا آسان تر نماید. علاوه برآن درداخل کشور دارای اعتبار و ارزش خاص جهت اشتغال واخذ جواز کسب و استفاده از تسهیلات بانکی میباشد. معرفی به بازار کار درصورت واجد شرایط بودن کارآموز ازوظایف اخلاقی مامیباشد که ما درقبال شما متعهد هستیم به صورت پشتیبانی همه جانبه در کنار شما خواهیم ماند چرا که موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.