آموزش ترمیم مو

آموزشگاه سپهر

اولین آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه در ایران و استان البرز

 

ترمیم مو روش جایگزین کاشت مو می باشد و به جای اینکه تار مو داخل پوست کاشته شود به واسطه یک پروتز روی پوست سر بدون جراحی کاشته می شود.مهارت های پیش نیاز این رشته پیرایش مردانه درجه دومی‌باشد.آیتم هایی که در کلاس های ترمیم مو آموزش داده میشود به ترتیب اولویت شامل:


شناخت ابزار و لوازم و مواد مورد نیاز در کارترمیم مو یا بافت مو

شناخت سر و چهره و آموزش هماهنگی بین موهای بافته شده و چهره شخص

قالب گیری کلاه گیس و شناخت انواع تورهای بافت-چسب و سوزن و.....

شناخت انواع بافت کلاه گیس و انواع موهای موردنیاز بافت در رنگ های مختلف

 
 
 

شناخت تکنیک بافت با قلاب سوزن

شناخت بافت موهای سر-سیبیل و ریش درآقایان و بانوان

شناخت و کار عملی چسبانیدن موها به سر باچسب گیره و گره زدن موها

شناخت و کار عملی اصلاح موهای بافته شده و تفاوت آن با موهای عادی و معمولی

 
 
 
آموزشگاه سپهر با 30 سال سابقه خود توانسته است بیش از 12 هزار هنرجو در رشته آرایش و پیرایش مردانه را روانه بازار کار کند.
 
 
با ما در رشته آموزش ترمیم مو حرفه ای باشید

کار حرفه ای را در کنار حرفه‌ای ها باید آموزش دید


دوره ترمیم مو که متاسفانه چندان مورد توجه عموم قرار نگرفته است و نسبت به سایر رشته ها مورد بی مهری واقع شده است،یک دوره بسیار پولساز و فنی است که درصورت مهارت دراین رشته میتوان به موفقیت های بزرگی دست یافت و ازنظر سطح درآمد میتواند یکی از پردرآمدترین رشته ها باشد.این رشته همواره در دنیای تلویزیون،تئاتر و سینما جای داشته ودارد ونقش تعیین کننده ایی دربیشتر امور سینمایی دارد. دراین دوره کارآموزان کارترمیم موهای افراد را انجام میدهند و ازموی طبیعی ویا موهای مصنوعی ازجهت تغییر شخصیت و چهره افراد درموهای صورت و سیبیل استفاده میشود.

این رشته علاوه بر اشتغال نیروهای جوان میتواند هنر بافت را نیز به نسل نو به عنوان یک هنر ارزشی و قدیمی انتقال دهد. دراین دوره آموزشی افراد کم مو به وسیله بافت تورهای موها کمبود موها را جبران میکنند و بیشترین کاربرد را درسینما وتئاتر و تلویزیون دارد. باتوجه به تجارت همکاران ترمیم مو کشورهای عربی منطقه بهترین مشتری های ترمیم مو میباشند.

 
 

با ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه‌ای


در پایان کار آموزش ترمیم مو کارآموز به واحد آزمون معرفی میشود و با اخذ کارت ورود به جلسه در آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شرکت میکند . در صورت قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور میگردد.

گواهینامه ترمیم مو به دلیل عضویت ایران درسازمان بین المللی کار (ilo) ارزش جهانی دارد و در صورت مهاجرت به سایر کشورها و ترجمه آن میتواند دربسیاری از کشورها مقدمات کارشمارا آسان تر نماید. علاوه برآن درداخل کشور دارای اعتبار و ارزش خاص جهت اشتغال واخذ جواز کسب و استفاده از تسهیلات بانکی میباشد. معرفی به بازار کار درصورت واجد شرایط بودن کارآموز ازوظایف اخلاقی مامیباشد که ما درقبال شما متعهد هستیم به صورت پشتیبانی همه جانبه در کنار شما خواهیم ماند چرا که موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.