درباره ما

نگاهی بر تاریخچه درخشان سپهرآموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه سپهر که در سال 1368 به طور رسمی در شهر کرج تاسیس گردیده، با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون با سه شعبه فعال در استان البرز، در زمره آموزشگاه های برتر ایران شناخته می شود.

 

آموزشگاه پیرایش مردانه سپهر در حال حاضر، بر اساس مدارک و مستندات موجود،
بیش از دوازده هزار نفر هنرجوی این رشته را روانه ی بازار کرده است.

 

هدف ما

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظامند، ساختار آموزشی استاد وشاگردی و تجربی که رواج داشت را با آموزشی نوین جایگزین و خلاء های آموزشی را مرتفع نمایند. روند حرکتی این مجموعه بر مبنای یک رویکرد مدیریتی به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرایندها با هم افزایی دانش و تجربه براساس یک تفکرسیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری می شوند.

عزم و اراده مدیریت ارشد و پرسنل در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون بسازد و بیش از پیش بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید.

بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف والای کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مد نظر قرار گرفته است.

parallax background

کسب درآمد و اشتغال بلافاصله پس از پایان دوره های آموزشی

آموزشگاه سپهر

چرا سپهـــــــــــــر

30 سال سابقه

آموزشگاه سپهر اولین آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه در کشور می‌باشد که سابقه خدمت‌رسانی آن درایران و به ویژه در شهر کرج از سال 1368 تا حال حاضر نزدیک به 30 سال می‌باشد.

برترین اساتید مجرب

مربیان آموزشگاه سپهر جز اولین اساتید در رشته‌های انواع پیرایش، مراقبت و زیبایی در دانشگاه میباشند. از اساتید دیگر دانشگاه جهت تدریس کمک گرفته میشود.

مدیر توانمند

مدیریت مجموعه ( آقای پارسا ) عضو کمیته آزمون کشوری، عضو کمیته استاندارد کشوری، عضو کمیته بانک ملی سوالات آرایش و پیرایش مردانه کشور میباشد.

بیش از 12 هزار کارآموز

آموزشگاه سپهر تنها آموزشگاهی است که تا سال 1398 تعداد بیش از 12 هزار کارآموز روانه بازارکار کرده است و در عمل ثابت کرده است که میزان موفقیت کارآموزان بیش از 70درصد میباشد.
هدف مجموعه سپهـــر


یکی دیگر از مهم ترین اموری که در برنامه های آموزشی به آن پرداخته شده است

ارائه خدمات رایگان به افراد جامعه بدون دریافت هزینه و با درنظر گرفتن رعایت اصول بهداشتی و برآورده کردن خواسته های مردم طبق نیاز آنان

میباشد و صدور کارت های اشتراک خدمات رایگان در آموزشگاه سپهر به مشتریان همیشگی خود نتیجه وفاداری و پایبندی ب تعهدات میباشد و آنجاست که روز به روز به تعداد افراد خواستار خدمات دریافت کارت اشتراک افزوده میشود.

تغییر نگاه سنتی یک آرایشگر به یک نظرگاه علمی و به روز بر اساس آموزش گام فرهنگی دیگری است که به مرور زمان درتربیت نسل های نو و ایجاد ارتباط مفید و موثر بین تحکیم افراد در جامعه میتواند نقش بسیار مهمی را ایفا نماید. ارائه سرویس و خدمات به مراکز سالمندان و مراکز توانبخشی درطول دوره آموزشی از دیگر اموری است که علاوه بر خدمات رایگان به افراد خاص،گسترش فرهنگ و کمک به افراد نیازمند را به عنوان یک برنامه آموزشی همیشه در نظر قرار میدهد.