آموزش متعادل سازی چهره (گریم داماد)

آموزشگاه سپهر

اولین آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه در ایران و استان البرز

 

گریمور یامتعادل ساز چهره مردانه کسی است که بتواند از عهده شناسائی ساختمان پوست، استفاده از علم نور درهماهنگ سازی چهره، آماده کردن محیط و ابزار و مواد مورد نیاز، آماده سازی پوست صورت و گردن،هماهنگ کردن اجزا چهره با استفاده از تکنیک سایه و روشن، پاک کردن مواد از روی چهره و پیشگیری از حوادث و خطرات احتمالی برآید.دراین دوره آیتم های زیر براساس استاندارد های سازمان فنی حرفه ای و متد دانشگاه هنر ونیاز هنرجو آموزش داده میشود:


شناخت چهره و تقسیم بندی آن

شناخت پوست،انواع آن و آشنایی با رنگ ها

شناخت فن ها و پالت ها و کاربرد رنگ ها درگریم متعادل سازی

شناخت قلم ها و سایر ابزار گریم

شناخت مواد مورد نیاز گریم،چسب ها،لاتکس،سیلیکون و.....

 
 
 
 
 
آموزش متعادل سازی چهره ( گریم داماد )آموزش متعادل سازی چهره ( گریم داماد )
برای مشاهده عکس قبل و بعد از گریم متعادل سازی چهره فلش روی عکس را حرکت دهید.

شناخت استخوان ها و ماهیچه های صورت و شناخت زوایای آشکار و پنهان.

تفاوت گریم تئاتر و سینما و تلویزیون،تاثیر نور و حرارت درگریم

شناخت وتفکیک اعضای صورت و تناسب سازی چهره

آموزش نقاشی و گریم کودک با رنگ و....

 
 
 
آموزشگاه سپهر با 30 سال سابقه خود توانسته است بیش از 12 هزار هنرجو در رشته آرایش و پیرایش مردانه را روانه بازار کار کند.
 
 
 
با ما در رشته آموزش متعادل‌سازی چهره (گریم داماد) حرفه ای باشید

کار حرفه ای را در کنار حرفه‌ای ها باید آموزش دید


دراین دوره آموزشی کارآموز باتوجه به آنچه که در گریم متعادل سازی آموزشی دیده است درجهت امور نمایشی و سینما و تلویزیون و تفاوت گریم تئاتر با آن ها را آموزش میبیند. دراین دوره کارآموز با مقوله شخصیت پردازی آشنا میشود و بطوریکه از چهره یک هنرمند باید یک شخصیت دیگر ارائه دهد و باتوجه به موارد گریم موردنیاز درنامتعادل سازی از قبیل چسب ها،سیلیکون و رنگهای مختلف و نوع کاربرد آنها گام های اولیه رادرجهت تغییر شخصیت برمیدارد.

قالب گیری چهره با گچ و کارروی شخصیت های مختلف،سرمازدگی،آفتاب سوختگی و مقوله های سوختگی پوست و چهره های افراد درقالب شخصیت افراد معتادو افراد پیرو غیره نیز جز امور آموزشی ما می باشد. البته خلاقیت فرد و هم چنین پیگیری مداوم و سخت کوشی کارآموزان میتواند در روندکارها سرعت بیشتری ببخشد. شجاعت در خلاقیت نیز از فاکتورهای اساسی مورد نیاز است.

 
 

با ارائه مدرک بین الملی فنی و حرفه‌ای


درپایان کار آموزش متعادل‌سازی چهره (گریم داماد) کارآموز به واحد آزمون معرفی میشود و با اخذ کارت ورود به جلسه درآزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شرکت میکند . در صورت قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور میگردد.

گواهینامه دوره گریم داماد یا متعادل سازی چهره به دلیل عضویت ایران درسازمان بین المللی کار (ilo)ارزش جهانی دارد و در صورت مهاجرت به سایر کشورها و ترجمه آن میتواند دربسیاری از کشورها مقدمات کارشمارا آسان تر نماید. علاوه برآن درداخل کشور دارای اعتبار و ارزش خاص جهت اشتغال واخذ جواز کسب و استفاده از تسهیلات بانکی میباشد. معرفی به بازار کار درصورت واجد شرایط بودن کارآموز ازوظایف اخلاقی مامیباشد که ما درقبال شما متعهد هستیم به صورت پشتیبانی همه جانبه در کنار شما خواهیم ماند چرا که موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.