TOEFL

دولینگو انتخاب کسانی که به ددلاین نزدیک هستند.

آزمون دولینگو که در دوران کرونا پرطرفدار شد، از جهاتی از آزمون های آیلتس و تافل ساده تر است. و البته مثل هر آزمون دیگری که در خانه برگزار شود اندکی اعتبار کمتری دارد و صد البته که کم هزینه تر و کم دردسر تر است. خلاصه اینکه اگر شما به ددلاین نزیدک هستید و آمادگی لازم را برای شرکت در آیلتس یا تافل ندارید و یا اینکه کار شما با همین مدرک دولینگو راه می افتد، باید گفت که اتفاقا دولینگو گزینه خوبی هم هست. در این مسیر کوتاه از ما کمک بگیرید تا هر چه سریع تر و راحت تر به نتیجه مورد نظر برسید.

با ما مشاوره داشته باشید.

اول از تجربه استفاده کنید و بعد از پشتکار.

Get Started

یک جلسه دمو ست کنید.

جلسات از طریق گوکل میت و بدوننیاز به هیچ نرم افزاری برگزار می شوند. از ساعت یک ظهر تا نه شب می توانید کلاس خود را ست کنید.

View Timetable

بهترین و کارآمد ترین برنامه ریزی را داشته باشید.

کسی موفق است که اول مسیر و نحوه و شیوه آمادگی برای آژمون را بیاموزد و سپس با برنامه ریزی دقیق از زمان خود استفاده بهینه و درست داشته باشد.

Browse Tutors

 

به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

شما پس از آگاهی از آزمون و نحوه مطاله و آموزش صحیح و با سخت کوشی و صرف زمان قطعا بهترین نتیجه را اخذ می کنید.

Read Testimonials

 

با ما مشاوره داشته باشید و یک جلسه دمو ست کنید.

در قدم اول شما نیاز دارید که مشاوره دریافت کنید. استاد با بررسی سطح شما و نمره ای که می خواهید در کنار ددلاین شما سعی می کنید بهترین برنامه ریزی را برای شما داشته باشد. شما که در این مرحبه نمونه آموزش را هم دیده اید می توانید تصمیم درست را انتخاب کنید. تعرفه ها و زمان برگزاری کلاس ها را هم می توانید از ما بپرسید. تعرفه های ما بسیار رقابتی هستند.

دوره کامل آمادگی برای آزمون دولینگو

دوره دولینگو اصولا یک دوره فشرده است و ما تمامی منابع مطالعاتی را آنگونه تنظیم و تدوین کردیم که مناسب مطالعه در کوتاه ترین زمان باشد. روال جلسات تمرین انواع سوالات و همچنین چندین بار حل کردن آژمون دولینگو از اول تا آخر سر کلاس است. یکی دوبار استاد و چندین بار شما به مصاف آزمون می روید.

یک جلسه دمو ست کنید!

در جلسه دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. شما با کلاس وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد.

09125301085

enemad-logo