TOEFL

دولینگو انتخاب کسانی که به ددلاین نزدیک هستند.

آزمون دولینگو که در دوران کرونا پرطرفدار شد، از جهاتی از آزمون های آیلتس و تافل ساده تر است. و البته مثل هر آزمون دیگری که در خانه برگزار شود اندکی اعتبار کمتری دارد و صد البته که کم هزینه تر و کم دردسر تر است. خلاصه اینکه اگر شما به ددلاین نزدیک هستید و آمادگی لازم را برای شرکت در آیلتس یا تافل ندارید و یا اینکه کار شما با همین مدرک دولینگو راه می افتد، باید گفت که اتفاقا دولینگو گزینه خوبی هم هست. در این مسیر کوتاه از ما کمک بگیرید تا هر چه سریع تر و راحت تر به نتیجه مورد نظر برسید.

با ما مشاوره داشته باشید.

اول از تجربه استفاده کنید و بعد از پشتکار.

یک کلاس دمو ست کنید.

جلسات از طریق گوکل میت و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری برگزار می شوند. از ساعت یک ظهر تا نه شب می توانید کلاس خود را ست کنید.

 

بهترین و کارآمد ترین برنامه ریزی را داشته باشید.

کسی موفق است که در اول مسیر و نحوه و شیوه آمادگی برای آژمون را بیاموزد و سپس با برنامه ریزی دقیق از زمان خود استفاده بهینه و درست داشته باشد.

 

 

به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

شما پس از آگاهی از آزمون و نحوه مطاله و آموزش صحیح و با سخت کوشی و صرف زمان قطعا بهترین نتیجه را بدست می آورید.

 

 

با ما مشاوره داشته باشید و یک کلاس دمو ست کنید.

در قدم اول شما نیاز دارید که مشاوره دریافت کنید. استاد با بررسی سطح شما و نمره ای که می خواهید، در کنار ددلاینی که پیش رو دارید، سعی می کند بهترین برنامه ریزی را برای شما داشته باشد. شما که در این مرحله نمونه آموزش را هم دیده اید می توانید در صورت علاقه مندی در کلاس های ما شرکت کنید. 

آموزش دولینگو

دوره کامل آمادگی برای آزمون دولینگو

دوره دولینگو اصولا یک دوره فشرده است و ما تمامی منابع مطالعاتی را آنگونه تنظیم و تدوین کردیم که مناسب مطالعه در کوتاه ترین زمان باشد. روال جلسات تمرین انواع سوالات و همچنین چندین بار حل کردن آزمون دولینگو از اول تا آخر سر کلاس است. یکی دوبار استاد و چندین بار شما به مصاف آزمون می روید.

این آموزش به املا و تلفظ شما در آزمون دولینگو کمک می کند.

 یک کلاس دمو ست کنید!

در کلاس دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. پس از شرکت در کلاس دمو می توانید برای آزمون برنامه ریزی داشته باشید و اگر دوست داشتید در کلاس های ما ثبت نام کنید. شما با کلاس دمو وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد. 

09125301085

enemad-logo