Writing Correction

تصحیح انشا یعنی بازخورد، بازخورد یعنی پیشرفت.

برای مهارت های اکتیو یعنی اسپیکینگ و رایتینگ شما باید چرخه آموزش، تمرین و بازخورد را طی کنید. برای مهارت انشا ما در قدم اول به شما یک فایل راهنما می دهیم که در آن هرچیزی که برای یک انشای خوب مورد نیاز هست در اختیار شما قرار دارد. از کالوکیشن ها گرفته تا ایدیوم ها و یا نمونه انشا ها. و سپس شما انشای خود را نوشته و در نهایت به طور کامل از آن فیدبک می گیرید. تمام غلط های نگارشی و گرامری و ووکب را برای می نویسیم و در یک فایل صوتی توضیح می دهیم و به شما راهکار های لازم را برای پیشرفت در انشا بعدی ارائه می کنیم. در ضمن توصیه این است که به صورت آنلاین برای تصحیح انشای خود سر کلاس حاضر شوید. برای مشاهده بیش از ۶۰ انشا که به صورت رایگان تصحیح کردیم می توانید و به کانال تلگرام ما بروید و برای خرید بسته تصحیح رایتنگ می توانید در تلگرام به ما پیام بدهید.

شاخص های تصیح انشای ما

بررسی گرارمی

بررسی واژگان

بررسی ساختار و پاسخگویی به سوال

نمره دهی هر ۴ معیار

تفاوت کار ما

نکته اینجاست که بدون یادگیری شما در زبان پیشرفت نمی کنید. و برای همین هم برای انشا نوشتن شما باید مطالعه داشته باشید. صرفا نوشتن یک انشا جدید خیلی بهبود ایجاد نمی کند. برای همین ما علاوه بر اینکه انشای شما را به بهترین نحو تصحیح می کنیم از سوی دیگر هم به شما یک کتابچه آموزشی می دهیم. 

در ضمن توصیه ما این است که برای تصحیح انشای خود سر کلاس حاضر شوید و نیم ساعت به صورت آنلاین سوالات خود را نیز بپرسید.

 یک کلاس دمو ست کنید!

در کلاس دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. پس از شرکت در کلاس دمو می توانید برای آزمون برنامه ریزی داشته باشید و اگر دوست داشتید در کلاس های ما ثبت نام کنید. شما با کلاس دمو وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد. 

09125301085

enemad-logo