TOEFL

آزمون تافل انتخابی که به تازگی جذاب تر شده است!

در آگوست ۲۰۲۳ آزمون تافل تغییرات بسیاری مطلوبی داشت. زمان آزمون تقریبا نصف شد و در بخش های ردینیگ و رایتینگ کار زبان آموزان بسیار راحت تر شد. بخصوص اگر قصد اپلای برای آمریکا را دارید تافل گزینه بسیار خوبی است. درضمن مانع تراشی های هم که در مسیر برگزاری آزمون آیلتس انجام می شود، تافل را گزینه امن تری کرده است آموزش و آمادگی برای آزمون تافل سریع تر است و از این جهت با بهره گیری از آموزش ما می توانید حسابی جلو بیفتید و سریع به نتیجه برسید. برای شروع از شما دعوت می کنیم در وبینار روز دوشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۸ شرکت کنید. در این وبینار اطلاعات کامل در ارتباط با فرمت جدید تافل و نکات کلی آزمون را همراه با آموزش سوالات چالشی Inference ریدینگ دریافت خواهید کرد.

علاقه مند به شرکت در کلاس های تافل هستید؟ مراحل زیر را طی کنید:

با ما مشاوره داشته باشید.

اول از تجربه استفاده کنید و بعد از پشتکار.

یک جلسه دمو ست کنید.

جلسات از طریق گوکل میت و بدوننیاز به هیچ نرم افزاری برگزار می شوند. از ساعت یک ظهر تا نه شب می توانید کلاس خود را ست کنید.

 

بهترین و کارآمد ترین برنامه ریزی را داشته باشید.

کسی موفق است که اول مسیر و نحوه و شیوه آمادگی برای آژمون را بیاموزد و سپس با برنامه ریزی دقیق از زمان خود استفاده بهینه و درست داشته باشد.

 

 

به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

شما پس از آگاهی از آزمون و نحوه مطاله و آموزش صحیح و با سخت کوشی و صرف زمان قطعا بهترین نتیجه را اخذ می کنید.

 

 

با ما مشاوره داشته باشید و یک جلسه دمو ست کنید.

در قدم اول شما نیاز دارید که مشاوره دریافت کنید. استاد با بررسی سطح شما و نمره ای که می خواهید در کنار ددلاین شما سعی می کنید بهترین برنامه ریزی را برای شما داشته باشد. شما که در این مرحبه نمونه آموزش را هم دیده اید می توانید تصمیم درست را انتخاب کنید. تعرفه ها و زمان برگزاری کلاس ها را هم می توانید از ما بپرسید. تعرفه های ما بسیار رقابتی هستند.

دوره کامل آمادگی برای آزمون تافل

دوره تافل ما بر مبنای فراهم کردن حداکثر متریال آموزشی و برگزاری با کیفیت ترین کلاس ها است. زبان آموزان ما نتیاجی بسیار درخشانی در آزمون تافل گرفته اند. برای بررسی دوره با مشاوره داشته باشید.

یکی از آموزش های پرطرفدار ما برای آزمون تافل

یک جلسه دمو ست کنید!

در جلسه دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. شما با کلاس وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد.

09125301085

enemad-logo