TOEFL

آزمون تافل انتخابی که به تازگی جذاب تر شده است!

در آگوست ۲۰۲۳ آزمون تافل تغییرات بسیاری مطلوبی داشت. زمان آزمون تقریبا نصف شد و در بخش های ریدینیگ و رایتینگ کار زبان آموزان بسیار راحت تر شد. و اکنون بخصوص اگر قصد اپلای برای آمریکا را دارید تافل گزینه بسیار خوبی است. درضمن مانع تراشی های هم که در مسیر برگزاری آزمون آیلتس انجام می شود، تافل را گزینه امن تری کرده است. آموزش و آمادگی برای آزمون تافل سریع تر است و از این جهت با بهره گیری از آموزش ما می توانید حسابی جلو بیفتید و سریع به نتیجه برسید. 

علاقه مند به شرکت در کلاس های تافل هستید؟ مراحل زیر را طی کنید:

با ما مشاوره داشته باشید.

اول از تجربه استفاده کنید و بعد از پشتکار.

یک کلاس دمو ست کنید.

جلسات از طریق گوکل میت و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری برگزار می شوند. از ساعت یک ظهر تا نه شب می توانید کلاس خود را ست کنید.

 

بهترین و کارآمد ترین برنامه ریزی را داشته باشید.

کسی موفق است که در اول مسیر و نحوه و شیوه آمادگی برای آژمون را بیاموزد و سپس با برنامه ریزی دقیق از زمان خود استفاده بهینه و درست داشته باشد.

 

 

به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

شما پس از آگاهی از آزمون و نحوه مطاله و آموزش صحیح و با سخت کوشی و صرف زمان قطعا بهترین نتیجه را بدست می آورید.

 

 

با ما مشاوره داشته باشید و یک کلاس دمو ست کنید.

در قدم اول شما نیاز دارید که مشاوره دریافت کنید. استاد با بررسی سطح شما و نمره ای که می خواهید، در کنار ددلاینی که پیش رو دارید، سعی می کند بهترین برنامه ریزی را برای شما داشته باشد. شما که در این مرحله نمونه آموزش را هم دیده اید می توانید در صورت علاقه مندی در کلاس های ما شرکت کنید. 

دوره کامل آمادگی برای آزمون تافل

دوره تافل ما بر مبنای فراهم کردن حداکثر متریال آموزشی و برگزاری با کیفیت ترین کلاس ها است. زبان آموزان ما نتیاجی بسیار درخشانی در آزمون تافل گرفته اند. این نتایج درخشان بعضا در مدت زمان محدود و زمان خیلی کم بدست آمده. برای بررسی دوره با مشاوره داشته باشید.

یکی از آموزش های پرطرفدار ما برای آزمون تافل

 یک کلاس دمو ست کنید!

در کلاس دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. پس از شرکت در کلاس دمو می توانید برای آزمون برنامه ریزی داشته باشید و اگر دوست داشتید در کلاس های ما ثبت نام کنید. شما با کلاس دمو وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد. 

09125301085

enemad-logo