IELTS

اگر برنامه ریزی خوبی دارید، آیلتس بهترین انتخاب است.

آیلتس بیشتر از هرآزمون دیگری در میان دانشگاه ها و سیستم های مهاجرتی مقبولیت دارد. اما قبلوی در آیلتس مستلزم برنامه ریزی دقیق و آگاهانه و بر پایه تجربه است . همچنین شما برای کسب آنمره آیلتس مناسب نیاز به مطالعه و سخت کوشی دارید. با توجه به محبوبیت آیلتس در میان زبان آموزان ما ما تا به حال بیشترین تمرکز را براین آزمون داشته ایم. می توانید هم اکنون یک جلسه ست کنید تا سطح شما بررسی و بر اساس ددلاین شما برنامه مطالعاتی تان تدیون شود. در این جلسه نمونه آموزش ما را هم می بینید.

بهترین انتخاب شما آکادمی سپهر است!

Reading

بهترین عملکرد ما در بخش ریدینگ است. کمترین نمره ای که زبان آموزان ما به بک گراند زبانی متفاوت و میزان زمان مطالعه بعضا کم در آزمون آیلتس گرفته اند نمره ۷ بوده است. تکنیک های ما اصولی و منطقی و هوشمندانه هستند و ما بهترین نتیجه را برای شما تضمین می کنیم.

Listening

آموزش در این بخش کوتاه و متخصر و مفید است. برای تمرین و تسلط به این بخش پادکست ها و کتاب واژگان را برای شما آماده کردیم به کمک آن به راحتی نمره مورد نیاز را بدست می آورید. روش مندی در یادگیری و تمرین لیسنیگ کلید اصلی موفقیت در این بخش که ما آن را به شما هدیه می کنیم. 

v

Speaking

تقویت این مهارت نیاز طی کردن چرخه آموزش ، تمرین و باز خورد دارد. ما برای موضاعات مختلف کالوکیشن ها و ایدیوم هایی را آماده کردیم که شما قبل از جلسه مطاله می کنید  و سپس در کلاس آنها را استفاده و ایرادات خودت را برطرف می کنید. همچنین غلط های گرامری شما نیز توسط ما برطرف خواهد. با این روش شما پیشرفت چشمیگری خواهید داشت.

h

Writing

مهارت رایتینگ نیز نیازمند آموزش، تمرین و بازخورد است. در جلسات اول به طور کامل اصول رایتینگ نویسی در آیلتس را یاد می گیرید و از همان جلسات شروع به نوشتن رایتینگ می کنید. البته در این زمینه ما دست شما را پر خواهیم کرد چراکه به شما کالویکشن های مضوعوعی و فرمول های رایتینگ می دهیم و در نهایت هم انشای شما سر کلاس تصحیح خواهد شد.

Vocabulary

واژگان نیاز غیر قابل چیم پوشی آمون آیلتس هستند در این زمینه کتاب ووکب مستری ما بهترین اناخاب ممکن در استاندارد جهانی است. شیفته این کتاب خواهید شد چراکه حتی یک واژه غیر ضروری نیز ندارد.

R

Grammer

با توجه به اینکه کلاس های ما به صورت تخصصی به مهارت آزمونمی پردازد، معمولا تنها ایراداتی که زبان آموز دارد را برای او شرح می دهیم و البته پنج شش تا گرارم کاربردی آزمون. برای یادگیری گرامر به صورت پایه نگاه دوره هایی برگزار می کنیم که کل گرارم مورد نیاز آزمون را از ابتدا تا انتها بررسی می کند. برای با خبر شدن از این دوره ها می توانید در کانال تلگرام با عضو باشید و یا اینکه پیش ثبت نام انجام دهید. هر دو مورد در صفحه تماس با از منوی بالای سایت قبال دستیابی هستند.

یکی از وبینار های برگزار شده ما برای آزمون آيلتس را می توانید اینجا ببینید!

یک جلسه دمو ست کنید!

در جلسه دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. شما با کلاس وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد.

09125301085

enemad-logo