IELTS

اگر برنامه ریزی خوبی دارید، آیلتس بهترین انتخاب است.

آیلتس بیشتر از هر آزمون دیگری در میان دانشگاه ها و سیستم های مهاجرتی مقبولیت دارد. اما قبولی در آیلتس مستلزم برنامه ریزی دقیق و آگاهانه و بر پایه تجربه است . همچنین شما برای کسب نمره آیلتس مناسب نیاز به مطالعه و سخت کوشی دارید. با توجه به محبوبیت آیلتس در میان زبان آموزان ما، ما تا به حال بیشترین تمرکز را بر این آزمون داشته ایم. می توانید هم اکنون یک کلاس دمو ست کنید تا سطح شما بررسی و بر اساس ددلاین شما برنامه مطالعاتی تان تدوین شود. در این جلسه نمونه آموزش ما را هم می بینید.

بهترین انتخاب شما آکادمی سپهر است!

Reading

بهترین عملکرد ما در بخش ریدینگ است. کمترین نمره ای که زبان آموزان ما  حتی با بک گراند زبانی متفاوت و میزان زمان مطالعه بعضا کم در آزمون آیلتس گرفته اند نمره ۷ بوده است. تکنیک های ما اصولی و منطقی و هوشمندانه هستند و ما بهترین نتیجه را برای شما تضمین می کنیم.

Listening

آموزش در این بخش کوتاه و متخصر و مفید است. برای تمرین و تسلط به این بخش پادکست ها و کتاب واژگان را برای شما آماده کردیم به کمک آن به راحتی نمره مورد نیاز را بدست می آورید. روش مندی در یادگیری و تمرین لیسنیگ کلید اصلی موفقیت در این بخش که ما آن را به شما هدیه می کنیم. 

v

Speaking

تقویت این مهارت نیاز طی کردن چرخه آموزش ، تمرین و بازخورد دارد. ما برای موضاعات مختلف کالوکیشن ها و ایدیوم هایی را آماده کردیم که شما قبل از جلسه مطاله می کنید  و سپس در کلاس آنها را استفاده و ایرادات خودت را برطرف می کنید. همچنین غلط های گرامری شما نیز توسط ما برطرف خواهد. با این روش، شما پیشرفت چشمیگری خواهید داشت.

h

Writing

مهارت رایتینگ نیز نیازمند آموزش، تمرین و بازخورد است. در جلسات اول به طور کامل اصول رایتینگ نویسی در آیلتس را یاد می گیرید و از همان جلسات شروع به نوشتن رایتینگ می کنید. البته در این زمینه ما دست شما را پر خواهیم کرد چراکه به شما کالویکشن های موضوعی و فرمول های رایتینگ می دهیم و در نهایت هم انشای شما سر کلاس تصحیح خواهد شد.

Vocabulary

واژگان نیاز غیر قابل چشم پوشی آزمون آیلتس هستند در این زمینه کتاب ووکب مستری ما بهترین انتخاب ممکن در استاندارد جهانی است. شیفته این کتاب خواهید شد چراکه حتی یک واژه غیر ضروری نیز ندارد!

R

Grammer

با توجه به اینکه کلاس های ما به صورت تخصصی به مهارت آزمون می پردازد، در بخش گرارم بیشتر راهنمای شما هستیم و با توجه  به سطح زبان آموز تنها لیست گرارمر کاربردی آزمون به صورت آموزش داده می شود. برای یادگیری گرامر به صورت پایه نیز گاه دوره هایی برگزار می کنیم که کل گرارمر مورد نیاز آزمون را از ابتدا تا انتها بررسی می کند. برای با خبر شدن از این دوره ها می توانید در کانال تلگرام با عضو باشید و یا اینکه پیش ثبت نام انجام دهید.

یکی از وبینار های برگزار شده ما برای آزمون آيلتس را می توانید اینجا ببینید!

 یک کلاس دمو ست کنید!

در کلاس دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. پس از شرکت در کلاس دمو می توانید برای آزمون برنامه ریزی داشته باشید و اگر دوست داشتید در کلاس های ما ثبت نام کنید. شما با کلاس دمو وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد. 

09125301085

enemad-logo