مطالب آموزشی آيلتس

Task response آیلتس

بررسی معیار پاسخگویی Task Response

در این وبینار به بررسی معیار نمردهی تسک دوم رایتینگ آیلتس و تافل پرداختیم و به طور کامل ببرسی کردیم که این بخش چه ریزه کاری هایی داره و چطور میشه ازش نمره کامل گرفت. در این وبینار مباحثی مثل ساپورت و دولوپ کردن نیز مورد بحث قرار گرفت که امیدوارم برای شما مفید باشه.
برای اطلاع از وبینار های آینده می تونید عوض کانال تلگرام ما باشید که درش مطالب آموزشی تصحیح انشا هم انجام میشه.

آموزش فونوگرام ها و تلفظ

آموزش فونوگرام ها و تلفظ

احتمالا دقیقا با مهفوم فونوگرام ها آشنا نباشید. یاد؛رفتن فونوگرام هاکه با فونتیک متفاوت هستند به ما کمک می کنند تا بفهمیم چرا کلمات انگلیسی اینگونه نوشته می شوند. فونوگرام ها واحد های نماینده صدا هستند و در آموزش زبان انگلیسی نقش مهمی دارند. در کنار فونوگرام ها به در رابطه با تلفظ هم نکاتی مطرح شد که امیدوارم مفید واقع بشوند.

15 کالوکیشن برای آیلتس و تافل

15 کالوکیشن برای آیلتس و تافل

کالوکیشن ها به شما کمک می کنند راحت تر بنوسید و روان تر صحبت کنید. حتما نگاهی به این لیست داشته باشید.

سوالات True False Not Given ریدینگ آیلتس

آموزش مقدماتی ریدینگ آيلتس

در این آموزش بسیار بسیار ساده و مناسب سطح مقدماتی به بررسی سوالات True False Not Given پرداختیم. اگ اگر در اول مسیر یادگیری آیلتس هستید بهترین نقطه شروع سوالات ریدینگ است و از اولین سوالات این آزمون True False Not Given! 

بررسی انواع سوالات ریدینگ آیلتس

آموزش انواع سوالات ریدینگ آيلتس

در این وبینار تمامی انواع سوالات ریدینگ آیلتس بررسی شد و از هر نوع چند سوال نیز به کمک زبان آموزان حل شد.

نقشه راه آیلتس - بررسی کامل آژمون

نقشه راه آیلتس - بررسی کامل آزمون

در این وبینار که تقریبا یک ساعت و نیم به طول انجامید تمامی بخش های آزمون آیلتس را بررسی کردیم. اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید این آموزش را از دست ندهید.

 یک کلاس دمو ست کنید!

در کلاس دمو نیاز ها و سطح شما به دقت بررسی میشه و آموزش شما شروع میشه. پس از شرکت در کلاس دمو می توانید برای آزمون برنامه ریزی داشته باشید و اگر دوست داشتید در کلاس های ما ثبت نام کنید. شما با کلاس دمو وارد دوران آمادگی حرفه ای برای آزمون بین امللی زبان خود خواهید شد. 

09125301085

enemad-logo